• Merkez Şubeİsmetpaşa Mahallesi, Onurcan Sokak, No: 14
  Merkez/ÇANAKKALE
 • Biga Şubeİstiklal Mahallesi, Sanayi Sitesi, 14. Sokak, No: 3
  Biga/ÇANAKKALE
 • Merkez Şube (0286) 212 00 70 Biga Şube(0286) 316 18 54

ALŞAN OTOMOTİV EUROMASTER

Çanakkale Euromaster servis noktası ve yetkili Michelin bayisine hoş geldiniz.

Michelin Grubu’nun bir markası olan Euromaster lastik ve araç bakım uzmanları olarak, sizleri en yakın servis noktasında ağırlamaktan, tavsiyelerde bulunmaktan ve lastikten periyodik araç bakımına kadar ihtiyacınız olan servisleri sunmaktan mutluluk duyarız.

Euromaster servis noktalarımızda birlikte çalıştığımız markalar: Michelin, Hankook, BFGoodrich, Tigar, Total, Elf, Bosch ve Mutlu Akü.

Euromaster servis noktalarından alabileceğiniz lastik ve araç bakım servisleri: lastik satışı, lastik oteli (lastik saklama hizmeti), balans, rot ayarı, rotasyon, TPMS, ilave lastik garantisi, lastik tamiri, basınç kontrolü, nitrojenle şişirme, ön düzen ayarı, supap değişimi, jant satışı, jant düzeltme, ücretsiz araç check-up’ı (araç kontrolü ve arıza tespiti) fren sistemi, fren balatası, fren diski, fren hidroliği, araç kliması, klima gazı dolumu, klima antibakteriyel temizlik, periyodik araç bakımı, motor yağı değişimi, yağ filtresi, polen filtresi, triger kayışı, V kayışı, araç farı, far ayarı, ampul değişimi, far temizliği, antifiriz, cam suyu, akü, silecek, cam tamiri, egzoz, amortisör…

Euromaster ekibimiz, hem tüketicilere hem de profesyonel filo müşterilerine lastik ve araç bakım hizmetleri konusunda uzman çözümler sunmaktadır.

Lastik satışı ve araç bakım servislerinde uzman Çanakkale Euromaster servis noktanızla iletişime geçebilir, online fiyat teklifi alabilir veya online randevu alabilirsiniz.

Image

Görevimiz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine gösterdigimiz özen, onların memnuniyetini ve güvenini sağlayan ve devam ettiren temel unsurdur.
- Müşterilerimizin güvenliği ve hareketliliği İşletmemizin sürdürülebilirliği ve gelişimi
- Gelişmiş araç kontrolü ve sorun tespiti Müşterilere kişiselleştirilmiş tavsiyeler İşimizi doğru yapmak için "ilk seferde çözüm"
- Dürüst ve objektif gözlemlere dayanan çözüm önerileri
- Yapılan işler ve bunların fiyatlandırması konusunda şeffaflık
- Temiz, güvenli ve rahat bir ortam İlgi ve kişiselleştirilmiş hizmet
 • Özel
  Ekip
 • Dürüst ve
  Ekonomik
 • 7/24
  Destek
Image
Siz de aracınıza önem veriyorsanız

Hemen Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

(0286) 212 00 70 - (0286) 316 18 54 OR